fbpx

IZŠŪŠANA

RAŽOŠANA

Visbiežāk izšūšanas tehnoloģiju piemēro dizainiem ar 1-4 krāsām un biezāku audumu/materiālu  – cepuru, polo kreklu, t-kreklu, flīšu jaku un dvieļu izšūšanai, kurām nepieciešama augsta kvalitāte un ilga noturība. Diegu krāsas iespējams maksimāli pieskaņot uzņēmuma stilam un prasībām. Iespējams izšūt gan gatavus apģērbus un aksesuārus, gan piegrieztnes.

IESPĒJAS

Nav ierobežotas auduma iespējas, bet ieteicams izšūt biezāku audumu. Izšūšanas tehnoloģijai ir ļoti augsta kvalitāte un spilgtas krāsas.  Pieejami dažādu krāsu diegi, t.sk. zelta un sudraba

IEROBEŽOJUMI

Izšūšanas krāsas piemeklē pēc pieejamajiem diegu toņiem, lai maksimāli panāktu atbilstību sagatavotajam dizainam. Pirms izšūšanas tiek izvērtēts iesniegtais vai sagatavotais dizains, jo ir ierobežojumi burtu augstumam, līniju platumam. Nevar izšūt krāsu parejas, ēnojumu. Šo tehnoloģiju var izmantot failiem, kuru ir sagatavoti vektorgrafikā.

KOPŠANA

Izšuvumu kvalitāte un noturība pie pareizas kopšanas ir ļoti augsta. Izšūto materiālu/audumu/apģērbu var mazgāt saskaņā ar ražotāja norādēm, veiktais izšuvums nedeformēsies, ja būs atbilstošs izšūtā materiāla biezums.

Atjaunina...
  • Grozs ir tukšs.