fbpx

SUBLIMĀCIJA

RAŽOŠANA

Ir divu veidu ražošanas procesi:

  • Sākotnēji piemeklētais poliestera audums tiek apdrukāts, piegriezts un tikai tad apģērbs tiek sašūts kopā. Šīs drukas veida iespējas atļauj apdrukāt visapkārt apģērba modelim, veikt druku uz piedurknes, apkakles un citām apģērba detaļām. Apdrukas veids piemērots sākot no vienas vienības, bet individuāli piemērojot un apdrukājot apģērba modeli izstrādes izmaksas ir diezgan augstas, līdz ar to jo lielāks drukas apjoms, jo vairāk samazinās izmaksas par vienu vienību. Visbiežāk šī drukas tehnoloģija tiek izmantota sporta apģērbu, dizaina apģērbu un korporatīvo apģērbu apdrukai.
  • Var sublimēt jau gatavus apģērba modeļus, tikai līdz ar to izveidojas apdrukas laukuma un iespējamo detaļu apdrukas ierobežojums. Max laukums ko var apdrukāt ir A3 (29,7cm * 42 cm) izmērs un katram modelim atsevišķi tiek izvērtēta drukas vieta. Apdrukas veida izmaksas nav augstas un apdrukāt var sākot no 1 vienības. Šādā veidā var personalizēt apģērbu dāvanai un šāda tipa druka tiek izmantota arī prezentpriekšmetu apdrukai, kas ir pārklāti ar speciālu pārklājumu, kas ir paredzēts sublimācijas drukai.

IESPĒJAS

Sublimācijas drukas krāsas ir spilgtas un iesūcas auduma šķiedrās – pakļaujas auduma tekstūrai, nav jūtams drukas reljefs. Gan fotogrāfijas, gan attēli, gan vektorgrafika ir piemēroti faili šai drukas tehnoloģijai – krāsu skaitam, krāsu pārejām un ēnojumiem nav ierobežojumu.

IEROBEŽOJUMI

Nevar izmantot kokvilnas un tumšas krāsas tekstila izstrādājumus. Sublimācijas tehnoloģija ir piemērota gaišu un baltu poliestera audumu apdrukai. Sagatavotais drukas fails tiek drukāts CMYK krāsu gammā un šajā tehnoloģijā nevar veikt apdruku pēc pantoņu krāsu kartes.

KOPŠANA

Sublimācijas tehnoloģijā veiktu apdruku nevar izmazgāt – tā nenodilst un neizbalē.

Atjaunina...
  • Grozs ir tukšs.