fbpx
-30%

Auduma iepirkuma maisiņš (43 cm*43 cm)

Auduma iepirkumu maisiņš – lielais izmērs

Apraksts: 100% kokvilnas audums, 280 g/m2 biezs materiāls

Maisiņa izmērs: Augstums 43 cm, platums 43 cm. Maisiņa dziļums 12 cm. Roktura lenču garums 34 cm

Apdrukas veids: Maisiņa apdruka tiek veikta ar termoapdruku vai tiešo digitālo druku. Apdrukātos maisiņus iesakām mazgāt ar rokām.

15.50 10.99

Balta standarta krūze

Balta standarta izmēra krūze

Apraksts: Standarta, balta krūze.

Krūzes izmērs: diametrs = 82 mm, augstums = 95 mm

Tilpums: 330 ml

Apdrukas veids: krūzei ir speciāls pārklājums, kas piemērots sublimācijas apdrukai. Apdrukātās krūzes iesakām mazgāt ar rokām. Sublimācijas tehnoloģijā veiktu apdruku nevar nomazgāt – tā nenodilst un neizbalē.

Krūze ar sirsniņas rokturi 300 ml

Krūze ar sirsniņas rokturi

Apraksts: Standarta,  krūze ar sirsniņas rokturi un izliektu krūzes formu

Krūzes izmērs: diametrs = 83 mm, augstums = 90 mm

Tilpums: 300 ml

Apdrukas veids: krūzei ir speciāls pārklājums, kas piemērots sublimācijas apdrukai. Apdrukātās krūzes iesakām mazgāt ar rokām. Sublimācijas tehnoloģijā veiktu apdruku nevar nomazgāt – tā nenodilst un neizbalē.

 

Spilvendrāna ar apdruku (spilvens komplektā)

Cenas veidošanās:
Spilvens ar vienpusēju apdruku: 15.50 EUR,
ja vēlies apdrukāt spilvenam abas puses tad cena
par spilvenu ir: 22.00 EUR

Apdrukas veids: Tiešā digitālā druka/termoapdruka.

Apraksts: Spilvens iekļauts cenā, izmērs 40 cm * 40 cm, 100 % kokvilna. Bēšas krāsas spilvendrāna, kokvilnas materiāls.

Kopšana: Mazgāt tikai ar rokām.

Spilvendrānu komplekts ar apdruku (spilveni komplektā)

Apdrukas veids: Tiešā digitālā druka/termoapdruka.

Apraksts: Spilvens iekļauts cenā, izmērs 40 cm * 40 cm, 100 % kokvilna. Bēšas krāsas spilvendrāna, kokvilnas materiāls.

Kopšana: Mazgāt tikai ar rokām.

Izveidot savu dizainu

TAVA DRUKA patur tiesības mainīt piedāvātā produkta modeli/veidu uz līdzīgu preci, ja konstatēts, ka uz pasūtīšanas brīdi prece nav pieejama noliktavā. Kā arī patur tiesības mainīt ražošanas veidu. Pirms uzsākt klienta pasūtījuma izpildi, izmaiņas tiks saskaņotas ar pasūtītāju individuāli. Lūgums ņemt vērā, ka Jūsu datora ekrāna uzstādījumi ietekmē preces fotogrāfiju atainojumu – tāpēc realitātē produkta krāsas var nedaudz atšķirties no attēlā redzamajām.

Par piegādi
[vc_row content_placement="top"][vc_column width="1/2"][vc_column_text]<strong>Jūsu pasūtījuma piegādes laiks:</strong> <ul> <li>Standarta saņemšana 3-5 darba dienās</li> <li>PAĀTRINĀTA saņemšana 2 darba dienās (piemaksa 4,50 EUR)</li> <li>EKSPRESS saņemšana 1 darba dienā (piemaksa 12,50 EUR)</li> </ul> &nbsp;<strong>Piegādes veidi:</strong> <ul> <li>Saņemt mūsu veikalā - BEZMAKSAS</li> <li>Omniva pakomāts - sākot no 3.00 EUR</li> <li>Omniva piegāde ar kurjeru - sākot no 9,87 EUR</li> </ul> &nbsp;<strong>PASŪTĪJUMA PIEGĀDEI PIEDĀVĀJAM IZMANTOT:</strong> <ul> <li><strong>Omniva pašapkalpošanās sūtījumu terminālus vai</strong></li> <li><strong>Tiešā piegāde ar omniva kurjera starpniecību.</strong></li> </ul> &nbsp;<strong>Omniva pakomāti</strong> ir unikāls, āra apstākļos izmantojams pašapkalpošanās sūtījumu termināļu jeb pakomātu tīkls Baltijas mērogā. Tas ir ātrs un ērts veids, kā nosūtīt un saņemt sūtījumus.<strong>Omniva kurjera piegāde</strong> ir ērti izmantojama piegāde, lai saņemtu sūtījumu norādītajā adresē. Veicot pasūtījumu jāaizpilda kontaktinformācija ar korektu piegādes adresi un saistīto papildinformāciju, ja tada ir piem., durvju kods utmldz.[/vc_column_text][vc_column_text]<strong>Sūtījumu termināļa iespējas:</strong> <ul> <li>Sūtījuma izņemšana tikai 15 sekundēs</li> <li>Sūtījuma uzglabāšanas laiks - 7 dienas</li> <li>Sūtījuma atgriešana sūtītājam līdz 14 dienu laikā</li> <li>Sūtījumu izsekošana tiešsaistē</li> <li>Saņēmēja informēšana par pienākušu sūtījumu ar īsziņas un/vai e-pasta starpniecību</li> <li>Maksimālais sūtījuma svars 30kg</li> <li>Iespējams norēķināties ar maksājumu karti</li> </ul> [/vc_column_text][/vc_column][vc_column width="1/2"][vc_column_text]<strong>Omniva priekšrocības:</strong> <ul> <li>Atvērts 24 stundas</li> <li>46 pakomāti Latvijā un 188 Baltijā</li> <li>Atrodas pa ceļam</li> <li>Izdevīgas cenas</li> <li>Ātra piegāde</li> </ul> [/vc_column_text][vc_column_text]Sūtījumu nosūtīšana un saņemšana ar Omniva pakomātu ir pieejama visā Baltijā 1-2 darba dienu laikā. Baltijas sūtījumu terminālu tīkls ietver 188 pakomātus.[/vc_column_text][vc_column_text]<a href="https://www.omniva.lv/privats/adreses">Omniva pakomātu adrešu saraksts apskatāms šeit.</a>[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]
Mans grozs